Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali
Predstavite vaš Mitsubishi i modifikacije koje ste radili na njemu...

DeBelcha
Početnik
Početnik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 11:05 pm

Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DeBelcha » Uto Dec 11, 2018 11:55 pm

Zdravo svima, nadam se da ce neko od dobrih ljudi ovde imati resenje za dva problema koja imam. Vozim Mitsubishi Lancer 97 god, 1.3, 55kw. Kupio sam ga skoro, malo sam vozio, auto odrzavan redovno, kupljen od prijatelja, cekam prenos pa da registrujem. Pre par dana ga upalim i radio normalno, pre toga sam sipao jos malo benzina, zaturirao sam ga malo i posle tri cetiri davanja malo jaceg gasa krenuo da se gusi i pustio sam gas, stao na 1200 obrtaja pod sauhom je bio jos uvek, dao sam gas malo i ugasio se, par puta upalim posle toga, radi normalno, kad dam gas samo malo ugasi se, nakon tih par puta upali i ugusi se i ugasi, nisam dodavao gas.. Nadam se da neko zna u cemu je frka, planiram da zamenim filter goriva za vikend, pa ako pomogne nesto.. ne znam kad je menjan a i nije bas vozen zadnja dva meseca. Drugi: ne pokazuje kazaljka za gorivo a ima sigurno 20 litra u rezervoaru, plovak cist i ne glavi. Hvala unapred, rado cu prihvatiti savet, trebam na tehnicki u ponedeljak a ne mogu da ga pokrenem.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DJ DEX » Sre Dec 12, 2018 7:11 pm

Uh :!:
Ima više stvari koje mogu biti problem i jako je teško na ovaj način ustanoviti problem.
Pumpa za gorivo može biti jedan od uzroka.Razvodnik takođe zna da pravi problem.

DeBelcha
Početnik
Početnik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 11:05 pm

Re: Mitsubishi lancer 1.3 gasi se nakon sto upali

od DeBelcha » Sre Dec 12, 2018 7:34 pm

Probao bih druge kablove prvo, hteo sam da obrisem poklopac motora pa sam izvukao dva kabla, vratio sam ih na mesto ali moguce kad sam ih cupao da sam nesto prekinuo u delu koji ide na svecice.. Jedan je malo teze isao pa sam povukao jace.. Ali i filter za gorivo mislim da moze da pravi problem, zapunjen je verovatno, kupio sam drugi svakako.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 7:22 pm