Mitsubishi Lancer EVO 8/7

Allexandros
Početnik
Početnik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Dec 10, 2012 12:47 pm

Mitsubishi Lancer EVO 8/7

od Allexandros » Pon Dec 10, 2012 12:55 pm

Ne znam da li postavljam pitanje na pravom mestu ali eo pitanja...Zanima me da kupim EVO 8, nakon malo informisanja sam cuo da je EVO 7 bolji za uzeti jer se navodno manje kvari potrosnje, pouzdaniji je i slicno... Zanima me vase misljenje posto ja iskreno o Mitsu-u znam par vozila EVO seriju 3000gt i eclipse i to je sve, dakle nisam nesto upoznat sa njima... Ako neko moze ima volje nek se raspise... Znaci interesuje me EVO 8 potrosnja, cene redovnih servisa, sta kod njega zna da predstavlja problem i na sta da se obrati paznja i isto to za EVO 7. Hvala :)

mitrovskiigi
Početnik
Početnik
Postovi: 37
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 3:44 pm

Re: Mitsubishi Lancer EVO 8/7

od mitrovskiigi » Ned Jun 09, 2013 12:42 am

Kod takvog auta potrosnja se ne gleda. Sipas i vozis, kad se upali lampica, sipas ponovo i vozis dalje.
Slika

Korisnikov avatar
TRIO_driver
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 417
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:00 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Mitsubishi Lancer EVO 8/7

od TRIO_driver » Sre Jun 12, 2013 9:18 am

Prvo, moras da znas da on sa obicnim EVO nema bas puno istih delova, maltene je to vise kozmetika.

Mehanika je posebna stvar.

Trece, turbo 4wd automobil je po koncepciji svojoj komplikovan auto, zahteva redovno odrzavanje, pogotovo sto ne gledas EVO da bi vozio polako.

Cetvrto, troskovi odrzavanja su dosta veci od obicnih automobila, jer em zbog koncepcije, em zbog toga sto je EVO, delovi nisu bas jeftini, cim se mrdnes od malog servisa..

Peto, turbo treba znati voziti, da bi dugo trajao. Isto tako, 4wd ima veliku prednost nad 2wd, ali je zahtevan, menjaces gume mnogo cesce, moraces ih menjati u paketu, itd..

Sesto, ljubav kosta, ali u ljudskoj glavi i jeste da je hedonista i iracionalan... :thumbup:
Slika

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Pet Mar 29, 2024 8:25 am