Nece da vuce u brzini

Korisnikov avatar
Bggoran
Početnik
Početnik
Postovi: 20
Pridružio se: Pon Nov 04, 2013 10:02 pm
Lokacija: Beograd, Dobanovci

Nece da vuce u brzini

od Bggoran » Pon Jul 28, 2014 8:23 pm

Pozdrav prijatelji, nije me bilo dosta dugo al mi obaveze ne dopustaju. Ostao sam duzan i za slike felni koje sam uspeo konacno da zavrsim nego to mo nije problem sad. Problem je sledeci pre par dana na mom micku lanser-mirage pocelo je da se desava sledece : u voznji ide sve ok i onda izbaci cek endzin lampicu i kad treba da dodam gas on pocne da se gusi i oduzima gas onda malo popustim i kao da postepeno pocne da prima gas i to posle nekoliko minuta ugasi se lampica i auto pocne vuci normalno. Da napomenem da vozim na plinu tada je stalno upaljena lampica za proveru motora a kad je na benzinu zagasi se . Medjutim juce sam ostao bez plina i prebacim na gorivo i posle nekog vremena izbaci lampicu za proveru motora i pocne da se ponasa kao da ostaje bez benzina trza ponekad a posle pocne da gubi gas i snagu do potpunog zaustavljanja na leru radi mirno al nece da primi gas . Zagasim auto upalim na pola kljuca i krenem prima gas ko lud al lampica i dalje svetli posle 500m opet gubi gas i zaustavlja se radi na leru . I tako opet zagasim upalim i ponovo isto 500m i opet. MOLIM za pomoc hitno trebam savet treba da menjam posao za par dana i auto mi je preko neophodan. Unapred zahvalan .
Slika a pa ne moze to ovo je djunta sa sitnim navojem

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 8:42 pm