goran

goran
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Avg 29, 2014 5:41 pm

goran

od goran » Pet Avg 29, 2014 6:41 pm

goran

Postby goran » Fri Aug 29, 2014 6:22 pm
ljudi pomagajte,galant 1995 god,v6 24v,2.0,150 ks. uradjen servis veliki,svecice,kablovi,akumulator..sve novo..ali auto nece pa nece..tj auto mi trokira na manjim obrtajima,nece da primi gas..itd.tek od 3 hiljade obrtaja pocinje kao da vuce a od 5 to je onaj auto sto ga ja znam..na dijagnostici ne izbacuje nikakvu gresku...a sve to radi bez obzira dal je hladan ili vruc..

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: goran

od darijailija » Pet Avg 29, 2014 8:09 pm

Nesto nije uradjeno kako treba ,proveri sve kablove od bobina i do svecica da li su namesteni kako treba,moguce i da neka svecica nevalja ili nije kako treba uzubljen.Sto nevratis auto kod majstora koji je to radio da pregleda?
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: goran

od DJ DEX » Pet Avg 29, 2014 10:55 pm

Kolko ja kapiram on je ovaj problem imao i pre velikog servisa pa je sa tim servisom pokusao da resi problem.Ima tu vise stvari koje bi trebao da nam kazes da bi dobio adekvatnu pomoc.Jedino sto je to trebalo to tvoj majstor da vidi.Taj model hoce da ima problem sa komutatorom koji crkne tako da jedan od tri para bobina ne radi ili da je jednostavno neka od tih bobina probila pa na manjem broju obrtaja ne radi a na vecem broju sastavlja......Ima tu jos stvari koje hoce da zezaju ali taj auto se ne popravlja virtuelno.Sto se dijagnostike tice ako ne korisstite originalnu dijagnostiku nemojte ni pokusavati nista univerzalno.

goran
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Avg 29, 2014 5:41 pm

Re: goran

od goran » Sre Sep 17, 2014 6:48 pm

Kolko ja kapiram on je ovaj problem imao i pre velikog servisa pa je sa tim servisom pokusao da resi problem.Ima tu vise stvari koje bi trebao da nam kazes da bi dobio adekvatnu pomoc.Jedino sto je to trebalo to tvoj majstor da vidi.Taj model hoce da ima problem sa komutatorom koji crkne tako da jedan od tri para bobina ne radi ili da je jednostavno neka od tih bobina probila pa na manjem broju obrtaja ne radi a na vecem broju sastavlja......Ima tu jos stvari koje hoce da zezaju ali taj auto se ne popravlja virtuelno.Sto se dijagnostike tice ako ne korisstite originalnu dijagnostiku nemojte ni pokusavati nista univerzalno.
Nemam pojma vise sta da mu radim.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:12 pm