Postovani ljubitelji micubisija

Dalibor Stanimirovic
Početnik
Početnik
Postovi: 23
Pridružio se: Ned Okt 18, 2015 4:16 pm

Postovani ljubitelji micubisija

od Dalibor Stanimirovic » Ned Feb 14, 2016 10:35 pm

Naime desio mi se jedan problemcic danas sam isao na kraci put od 250km auto ide vuce lepo nema problema al na nekih 3 kilometra pred kraj voznje kada sam takoreci poceo da koristim 1,2,3 brzinu desavalo mi se na primer da kada saltam iz 1 u 2 kada pri promeni brzine pritisnem kvacilo i pustim gas obrtaji skoce na nekih 2500-2800 obrtaja isto tako kada prebacujem iz 2 u 3 isti simptomi se desavaju takoreci onog trenutka kada pritisnem kvacilo obrtaji skoce isto mi se desilo i kada sam ga ugasio i ponovo upalio obrtaji su skocili i vratili se na nekih 900 obrtaja to se desava trenutno ranije mi se desavalo da kada stanem i u leru obrtaji ponekada retko pocnu kao da variraju tipa izmedju 850 i 950 to traje minut i prestane inace auto ne dimi ne nema muku pri ubrzanju lepo radi sem ovoga sto mi se sada desilo a radi se o micubisi carizmi 1998 god 1.9 td 66kw....

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Postovani ljubitelji micubisija

od DJ DEX » Uto Feb 16, 2016 4:04 pm

Pet puta počinjem da čitam ovaj post i nikako da završim.Nigde tačke i zareza ne mogu d auhvatim koncepciju.
Aj ti lepo skrati priču i u 2 rečenice reci kakav je problem.Kolko vidim tebi padne ili skoči ler kad je između brzina!? :wtf:

Dalibor Stanimirovic
Početnik
Početnik
Postovi: 23
Pridružio se: Ned Okt 18, 2015 4:16 pm

Re: Postovani ljubitelji micubisija

od Dalibor Stanimirovic » Uto Feb 16, 2016 10:32 pm

prostije desavalo mi se tog dana da mi obrtaljka ode skoro na 3000 obrtaja onog trenutka kada pretisnem kvacilo i vrati se odmah prilikom promene brzine.danas mi radi sve normalno,ponekad kada auto nije u pokretu ima nemiran ler gas i cuje se kao rn rn rn rn kao da pliva zvuk i tako traje minut dva pa se smiri...

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:54 pm