Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

od xkillerx » Sre Apr 27, 2016 11:21 pm

Skupo!!! :-D

Eto nakanih se najzad. S Lanserom, jeb'ga ko sta ima s tim ide. Mislio sam da bar nece biti puno ljudi, da se brukam mnogo :-D

Vreme hladno, staza tu i tamo mokra. 29 evra kosta jedan krug! (ouch!!!!!)

Na parkingu namunjenih Porschea koliko hoces. Verovatno imaju sezonsku propusnicu koja kosta 1900 evra.

Engleza puno. Dolaze s svojim beemvejima. Masovno.

Video sam buducu bmw 5icu pod maskama. Nije me puno zanimala.

Staza kao staza, odlicna je!!!!

Meni je trajala brat bratu 20 minuta. Em sam vozio pazljivo po krivinama, nisam se glupirao i trazio granice, jer kod Lansera su veoma blizu, a motor jebiga, ja sam chuo svo vreme BBBBUUUUUUUU al' kako sam video auto nije isao nesto brzo. Narocito uzbrdo.

Ko i dan danas zhali pare sto je dao da ode na ono NAVAK govno treba ovo da proba. Staza ide kroz shumu skoro sve vreme, uzbrdo nizbrdo krivuda, vecina krivina se ne vidi, koji heroji su bili scojwvremeno vozachi koji su se ovde trkali satima u onim Tompusima od trkackih auta.

Ja znam da je staza u koju se kunu svi vozaci iz celog sveta, sad sam i ja doziveo i proziveo, ali mislim da cu sledeci put rentati bar Twingo RS, nesto sto ide bar malo brze :-D

Inace , Sabine Schmitzer vozi Gundama (nissan gtr) kao zvanican Ring Taxi..... :ugeek:

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

od DJ DEX » Čet Apr 28, 2016 12:20 am

Bas ti hvala sto si podelio ovo iskustvo sa nama. :clap:
Svaka ti cast kad si se usudio da vozis Lancer 1.6 po toj stazi.Bolje d si se provozao sa Sabinom .Gledao sam kako pegla kombi Tranzit po toj stazi i cini mi se da je vreme oko 11minuta.Ta zena je odrasla na toj stazi.
Verovatno je skupo 29e za krug narocito kad ti treba mnogo vise od jednog kruga da naucis stazu.

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Re: Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

od xkillerx » Čet Apr 28, 2016 10:15 am

Staza je ogggromna i nepredvidiva. Dok se Navak uchi napamet za tri kruga kapiram da ovde treba pedesetak, bez preterivanja.

Stvarno je dozivljaj, mogu samo da dodam da stvarno vredi probati, jer je ovo jedino mesto u svetu, za koje ja znam, da je 20km peglanja bez opasnosti.

Ko hoce da dodje, neka se javi, ja ako mogu cu vas ugostiti mozemo zajedno da idemo da peglamo... Jeste skupa zabava ali sta je tu je. Ljudi mnogo vise para tuku na nos ili kroz grlo, o kurvama da ne pricham. Koga sta pali to treba da radi jel...

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

od DJ DEX » Pet Apr 29, 2016 7:06 pm

Ja bi više voleo da me Sabina provoza nego sve ono što si naveo. :angel:
Kad sledeći put dođem u Rosenheim ili Munhen idemooo :thumbup:

xkillerx
Početnik
Početnik
Postovi: 42
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 12:01 pm

Re: Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

od xkillerx » Sub Apr 30, 2016 12:45 am

Slazem se, zelim i podrzavam, ali bmw vise ne sponzorishe Ringtaxi, do pre pet godina je Sabina vozila M5, tri putnika po 79 evra, ako se dobro secam.

Sad vozi za derache RSR, dodushe Porscha 911 GT3 RS, cene pocinju od 500 evra po krugu :o :cry:

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Bio sam na Nurburgringu, pitajte me kako je!

od DJ DEX » Ned Maj 01, 2016 11:09 am

:o Ma j..š Sabinu vozićemo se u nečem jeftinijem z a30e po krugu. :lol: :lol: :lol:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:18 am