lukoil ulje?
Kvarovi i popravke...

M. Space star 1.6
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Maj 16, 2017 11:14 am
Lokacija: Nis

lukoil ulje?

od M. Space star 1.6 » Ned Maj 21, 2017 2:10 pm

Zanima me da li je neko isprobao luk oil i kakvi su utisci? ;)

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: lukoil ulje?

od DJ DEX » Ned Maj 21, 2017 4:14 pm

Tesko djubre.Ulje proizvedeno delom od recikliranog ulja.

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: lukoil ulje?

od darijailija » Ned Maj 21, 2017 7:11 pm

Sta ce ti to? Dobro ulje cuva motor.... :thumbup:
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

M. Space star 1.6
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Maj 16, 2017 11:14 am
Lokacija: Nis

Re: lukoil ulje?

od M. Space star 1.6 » Ned Maj 21, 2017 7:43 pm

Tesko djubre.Ulje proizvedeno delom od recikliranog ulja.
Pa pretpostavio sam, sa obzirom na cenu, ali nekoliko kolega su mi rekli da koriste i da nema neke razlike u potrosnji u odnosu na eneos.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: lukoil ulje?

od DJ DEX » Pon Maj 22, 2017 12:46 am

Za taj motor MOTUL 2100 Power + 10w40 sipaš i nema greške.ENEOS je samo dobro izleklamirano ulje ali tu se priča završava,na reklami.
Ja u svim svojim i automobilima koje održavam koristim MOTUL i nema greške.Sa ENEOS sam eksperimentisao skoro 2 godine i nezadovoljan rezultatima vratio sam se na MOTUL.Eneos do 4-5hiljad km opstane u motoru a posle toga za 1000km nestane od max do min.Testirao sam i na TAXI vozilima jer prelaze dosta pa imam brzo povratne informacije.

M. Space star 1.6
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Maj 16, 2017 11:14 am
Lokacija: Nis

Re: lukoil ulje?

od M. Space star 1.6 » Pon Maj 22, 2017 7:02 pm

Za taj motor MOTUL 2100 Power + 10w40 sipaš i nema greške.ENEOS je samo dobro izleklamirano ulje ali tu se priča završava,na reklami.
Ja u svim svojim i automobilima koje održavam koristim MOTUL i nema greške.Sa ENEOS sam eksperimentisao skoro 2 godine i nezadovoljan rezultatima vratio sam se na MOTUL.Eneos do 4-5hiljad km opstane u motoru a posle toga za 1000km nestane od max do min.Testirao sam i na TAXI vozilima jer prelaze dosta pa imam brzo povratne informacije.
Hvala na savetu, isprobacu ga, ali za eneos sam cuo da se sipa u mitsubishiju kad izadje iz fabrike, a i niko mi se jos nije pozalio na eneos.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: lukoil ulje?

od DJ DEX » Pon Maj 22, 2017 8:13 pm

Za taj motor MOTUL 2100 Power + 10w40 sipaš i nema greške.ENEOS je samo dobro izleklamirano ulje ali tu se priča završava,na reklami.
Ja u svim svojim i automobilima koje održavam koristim MOTUL i nema greške.Sa ENEOS sam eksperimentisao skoro 2 godine i nezadovoljan rezultatima vratio sam se na MOTUL.Eneos do 4-5hiljad km opstane u motoru a posle toga za 1000km nestane od max do min.Testirao sam i na TAXI vozilima jer prelaze dosta pa imam brzo povratne informacije.
Hvala na savetu, isprobacu ga, ali za eneos sam cuo da se sipa u mitsubishiju kad izadje iz fabrike, a i niko mi se jos nije pozalio na eneos.
Ta priča za ENEOS kao prvu ugradnju za Mitsubishi nije tačna kao ni reklama koja kaže da je No.1 u Japanu

SPjano
Početnik
Početnik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 9:07 pm

Re: lukoil ulje?

od SPjano » Čet Dec 07, 2017 11:01 am

M. Space star 1.6 napisao:
DJ DEX napisao:
Za taj motor MOTUL 2100 Power + 10w40 sipaš i nema greške.ENEOS je samo dobro izleklamirano ulje ali tu se priča završava,na reklami.
Ja u svim svojim i automobilima koje održavam koristim MOTUL i nema greške.Sa ENEOS sam eksperimentisao skoro 2 godine i nezadovoljan rezultatima vratio sam se na MOTUL.Eneos do 4-5hiljad km opstane u motoru a posle toga za 1000km nestane od max do min.Testirao sam i na TAXI vozilima jer prelaze dosta pa imam brzo povratne informacije.
Hvala na savetu, isprobacu ga, ali za eneos sam cuo da se sipa u mitsubishiju kad izadje iz fabrike, a i niko mi se jos nije pozalio na eneos.
Ta priča za ENEOS kao prvu ugradnju za Mitsubishi nije tačna kao ni reklama koja kaže da je No.1 u Japanu
Pozdrav DJ DEX, da li bi mogao da mi preporučiš ulje za Carismu 1.9DI-D, F9Q motor 74kW? Pregazio je 270000km (bar je toliko na satu).
Trenutno je u njemu Havoline Ultra S 5w-40, da li je to dobar izbor?

Nadam se da nije greška što sam se samo nadovezao na ovu temu...

Unapred hvala :)

Korisnikov avatar
Istok Vranjanac
Standardan član
Standardan član
Postovi: 52
Pridružio se: Uto Maj 10, 2016 2:06 am
Lokacija: Vranje

Re: lukoil ulje?

od Istok Vranjanac » Uto Jan 02, 2018 8:56 pm

Ja u svoju Carismu 1,6 iz 2003 godine koja je ujedno i na plinu iskljucivi sipam ELF ulje 10-40 Evolucion i veoma sam zadovoljan. Menjam na 10 000 km i potrosi mi veoma malo, ukupno dolijem za to vreme nekih 300ml

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 5:21 pm