Cool blue sijalice
Sve što se tiče struje, prekidači, releji, instalacije...

radusinko
Početnik
Početnik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Jul 25, 2017 4:08 am

Cool blue sijalice

od radusinko » Pon Avg 21, 2017 10:57 pm

Pozdrav. Imam xenone na kratkim a za duga planiram h1 cool blue sijalice. Jel valjaju cemu ili xenone i na dugo?

Korisnikov avatar
darijailija
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 661
Pridružio se: Sub Jan 01, 2011 9:19 pm
Lokacija: Kragujevac

Re: Cool blue sijalice

od darijailija » Pon Avg 28, 2017 9:47 pm

Pre bih ugradio i za duga svetla xenone,to sada nije skupo.Ove osram cool blue svetle ista kao bilo koje druge samo malo hladnije svetlo nesto na 7000 k .Bolja varijanta od njih je night breaker unlimited https://www.google.rs/search?client=fir ... cV27-YRuM: ako neces xenone.
IVAN KG (Outlander 2.0 4G63 Colt czT)

Korisnikov avatar
chetka
Standardan član
Standardan član
Postovi: 52
Pridružio se: Uto Mar 01, 2016 5:49 pm
Lokacija: Kumodraž

Re: Cool blue sijalice

od chetka » Sre Sep 06, 2017 4:45 pm

Ja imam Cool Blue Intense i na kratkim i na dugim i po subjektivnoj proceni, ono je oko 3500-3700K, ne više od toga. Kad gledaš u far čak i ne deluje naročito beličasto. Na maglenke sam stavio neke Powertec Xenon Blue H3 (630 din. par)i primetno su "belje", odnosno "hladnije". Dvoumio sam se između njih i Superwhite serije koja je deklarisana na "130%", ali mi intenzitet svetlosti nije bio presudan, pa sam se odlučio za ove, pošto im je radni vek duži. Zadovoljan sam i intenzitetom svetlosti i bojom i rasipanjem. Ne znam kakve bi bile u glavnim farovima, ali sa Cool Blue nisam ništa posebno zadovoljan. Nisu loše, daju dovoljno svetla, ali niti su "ksenonski bele", niti daju istu količinu svetlosti kao klasične sijalice.
Galant EA V6-24

radusinko
Početnik
Početnik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto Jul 25, 2017 4:08 am

Re: Cool blue sijalice

od radusinko » Sub Sep 16, 2017 2:08 pm

I ja kontam night braker da cu uzeti za duga svetla ☺ hvala

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 9:41 pm