Posebna zadnja registarska tablica
Offtopic...

Korisnikov avatar
mircetic
Standardan član
Standardan član
Postovi: 51
Pridružio se: Čet Apr 14, 2011 7:59 pm
Lokacija: Kladovo - istočna Srbija

Posebna zadnja registarska tablica

od mircetic » Pon Jun 06, 2011 9:20 am

Neki od automobila, uglavnom modela koji su za Američko tržište, nemaju mesta gde da se stave klasične tablice koje dobijete kada registrujete auto. Ako neko ima problem i ne zna kako do posebne zadnje registarske tablice, neka mi se javi...

Korisnikov avatar
TRIO_driver
Mitsubishi zavisnik
Mitsubishi zavisnik
Postovi: 417
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:00 am
Lokacija: Novi Sad

Re: Posebna zadnja registarska tablica

od TRIO_driver » Uto Jun 07, 2011 9:19 am

Nikakav to problem nije.

Uradis tehnicki, registraciju, dobijes 2 normalne tablice.
ONda napises izvestaj sa tehnickog da ti usled tehnickih specifikacija ne moze da stane normalna tablica.

Uplatis dve uplatnice(2000 dinara ukupno), odes u SUP(u NS je u Kraljevica Marka), predas zahtev i uplatnice, i za 3 nedelje ti stize, zovu te da ih pokupis.

Kad dodjes, das staru normalnu, dobijes kockastu zadnju, potpises da si preuzeo i to je to.

Ja sam to odradio za moju Toyotu Supru, zato sto je ona za arapsko trziste, i ne moze da stane EU verzija..
Slika

Dzigi Bau
Standardan član
Standardan član
Postovi: 66
Pridružio se: Čet Mar 20, 2014 1:29 am
Lokacija: Brus/Kraljevo

Re: Posebna zadnja registarska tablica

od Dzigi Bau » Sre Jul 15, 2015 5:41 pm

Ja sam ovo radio pre 5 godina, i cekao sam 6 meseci na tablicu verovali ili ne.

Kada god sam isao na salter dobijao sam odgovor u fazonu ''Nije stigla, i ne znamo kada ce''.
Posle 6 meseci mi je pukao film pa sam napisao zalbu putem mail-a MUP-u Bg.
Proslo je par dana i onda su me pozvali u SUP Brus na neki razgovor o tom mail-u, malo me propitivali sta sam pisao, da li sam pominjao imena i td, i suma sumarum, dobio sam izvinjenje sto sam toliko cekao, uz obrazlozenje da je kolegenica koja radi na registraciji imala prodicnih problema, i nakon samo 3 dana je tablica stigla u Brus, gde je auto i registrovan.

Ove godine, posto sam ponovo to morao da radim, predao sam, i evo ima mesec i po dana skoro, i dalje tablica ne stize, a salteruse se drze stare price ''Ne znamo kada ce da stigne, ne zavisi od nas, to ti nekome stigne za 5 dana, nekome za 5 meseci''.

Izgleda da ce morati opet da se pise zalba, samo mi nije jasno kog vraga toliko komplikuju oko toga.
Ako neko ima neki savet sta dalje raditi, bicu zahvalan :)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:52 pm