Navrtke za alu-felne - gde i kako nabaviti ???
Kočnice, amortizeri, gume...

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Navrtke za alu-felne - gde i kako nabaviti ???

od vladimir.ra » Čet Maj 21, 2015 10:50 am

Drugari,
gde mogu da nadjem navrtke za alu felne M12x1.5 za 19mm kljuc ??? Nove ili polovne nije bitno, 16 kom.

Korisnikov avatar
dule0911
Standardan član
Standardan član
Postovi: 105
Pridružio se: Pon Avg 18, 2014 8:09 pm
Lokacija: Beograd, Leštane

Re: Navrtke za alu-felne - gde i kako nabaviti ???

od dule0911 » Čet Maj 21, 2015 12:13 pm

http://telefonski-imenik.biz/kontakt/vr ... jija-45993

Mislim i da salje, a subotom dolazi na bubanj potok pa ako dolazis samo mu javi da ti ponese ono sto ti treba. Koristim srafove koje sam kupio kod njega i nemam nikakvih problema, a prilicno je dobro opremljen.

Korisnikov avatar
vladimir.ra
Mitsubishi fanatik
Mitsubishi fanatik
Postovi: 374
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 8:07 pm
Lokacija: SMEDEREVO PRESTONICA SRBIJE !!!

Re: Navrtke za alu-felne - gde i kako nabaviti ???

od vladimir.ra » Čet Maj 21, 2015 12:55 pm

http://telefonski-imenik.biz/kontakt/vr ... jija-45993

Mislim i da salje, a subotom dolazi na bubanj potok pa ako dolazis samo mu javi da ti ponese ono sto ti treba. Koristim srafove koje sam kupio kod njega i nemam nikakvih problema, a prilicno je dobro opremljen.

Wow :o

Drugari, pa svaka cast na expres odgovoru, a najvise tebi Dule !!! Svaka cast :clap:

Pozvacu ga i javljam sta sam uradio, hvala.

Korisnikov avatar
rudar
Standardan član
Standardan član
Postovi: 81
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 2:55 pm

Re: Navrtke za alu-felne - gde i kako nabaviti ???

od rudar » Čet Mar 31, 2022 2:36 am

Da povampirim forum ako ima koga... Da li je pametno koristiti matice sa ravnim naleganjem i podloškom, za alu felne? Šta je uopšte preporučljivo za alu felne? Sin kupio felne od Rally Arta za našeg starog Colta CZ3... 🙂 Do sada su korišćene obične, šuplje matice za oba kompleta felni.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Navrtke za alu-felne - gde i kako nabaviti ???

od DJ DEX » Pon Maj 02, 2022 3:56 pm

Da povampirim forum ako ima koga... Da li je pametno koristiti matice sa ravnim naleganjem i podloškom, za alu felne? Šta je uopšte preporučljivo za alu felne? Sin kupio felne od Rally Arta za našeg starog Colta CZ3... 🙂 Do sada su korišćene obične, šuplje matice za oba kompleta felni.
Postoji razlika u navrtkama za Alu i obocne felne.RAzlika se obicno odnosi na konus gde naleze navrtka na felnu,navrtka za alu felnu je obicno duza od klasicne navrte jer je sama rupa gde upada na alu felni dublja.Postoji i opcija navrtke za alu felnu sa plivajucom podloskom a za neke originalne Mitsu ili Hyundai felne ide navrtka sa vodjicom i plivajucom podloskom.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Danas je Čet Mar 28, 2024 3:22 pm