Pozdrav o/
Napišite nešto o sebi...

mnmilos
Početnik
Početnik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Feb 29, 2024 2:15 pm

Pozdrav o/

od mnmilos » Čet Feb 29, 2024 2:24 pm

Pozdrav svima, moje ime je Milos, imam 28 godina i dolazim iz Kraljeva.

U potrazi sam za novim autom, pa istrazujem, diskutujem i iz istog razloga dolazim i ovde.

"Pikirao" sam Mitsubishi Lancer oko 2010 godista. Pa mi treba savet, koji motor, iskustva i slicno.

Do sada sam vozio (vozim jos uvek) Golfa 5 2008, u lepom stanju, fino ocuvan, sa lepom opremom, ali sa problemom sa limarijom (koji sam resio) i slabasnim 1.4mpi motorom. I da, ne trosi ulje :D

I ako sam ljubitelj VW grupacije, smatram da za moj budzet od 7000e VW grupacija nudi premalo...
Zato sam u potrazi za necim van VW grupacije, a to su 🥢🇯🇵, za sada, u uzi krug su Mazda 3 i Mitsubishi Lancer.

Pre svega, zelim da auto bude sto utegnutiji, sa svojim golfom sam imao ludacku srecu pa sam naisao na pravih (100% provereno) 153.000km-a, a i malo bogatiji opremom (parking senzori, grejaci sedista, multi volan, senzori za kisu/svetlost, maglenke, sva 4 el. podizaca (sto za VW je oprema, jer kurbla se moze naci i u mladjim modelima xD)...).

Evo mog golfica, fin, dobra oprema, utegnut u trapu, samo ta limarija i 80ks-a.
https://i.ibb.co/kxMPyf0/IMG-1352.jpg


Ps. Moze i preporuka za kupovinu, spreman sam da platim i skuplje, samo da je odrzavano i onako kako auto treba da bude.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gosta

Danas je Ned Jun 16, 2024 2:09 pm