Carisma GDI
Napišite nešto o sebi...

UrossGDI
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Avg 18, 2021 11:26 am

Carisma GDI

od UrossGDI » Sre Avg 18, 2021 11:34 am

Pozdrav od mladog vlasnika carisme! Za ovaj forum sam saznao istrazivajuci moj automobil i pokusavajuci da nadjem moguc kvar koji me muci od kako sam kupio micubisija. Naime,visok ler gas pri prvom paljenju.Kada ugasim auto i upalim ponovo,obrtaji variraju od normalnih 900 na 2000 ili se ipak sam od sebe ugusi.Ocistio sam leptir gasa,magneti su mu u redu,vracaju leptir u prvobitan polozaj,zamenio svecice,dalje ne znam sta moze da bude. Hvala unapred i pozdrav za sve clanove.

UrossGDI
Početnik
Početnik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Avg 18, 2021 11:26 am

Re: Carisma GDI

od UrossGDI » Sre Avg 18, 2021 11:36 am

Pozdrav od mladog vlasnika carisme! Za ovaj forum sam saznao istrazivajuci moj automobil i pokusavajuci da nadjem moguc kvar koji me muci od kako sam kupio micubisija. Naime,visok ler gas pri prvom paljenju.Kada ugasim auto i upalim ponovo,obrtaji variraju od normalnih 900 na 2000 ili se ipak sam od sebe ugusi.Ocistio sam leptir gasa,magneti su mu u redu,vracaju leptir u prvobitan polozaj,zamenio svecice,dalje ne znam sta moze da bude. Hvala unapred i pozdrav za sve clanove.
Zaboravih da kazem da je u voznji sasvim okej,startan,jak,ali u leru je problem.

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: Carisma GDI

od DJ DEX » Sre Avg 25, 2021 12:10 pm

Pozdrav od mladog vlasnika carisme! Za ovaj forum sam saznao istrazivajuci moj automobil i pokusavajuci da nadjem moguc kvar koji me muci od kako sam kupio micubisija. Naime,visok ler gas pri prvom paljenju.Kada ugasim auto i upalim ponovo,obrtaji variraju od normalnih 900 na 2000 ili se ipak sam od sebe ugusi.Ocistio sam leptir gasa,magneti su mu u redu,vracaju leptir u prvobitan polozaj,zamenio svecice,dalje ne znam sta moze da bude. Hvala unapred i pozdrav za sve clanove.
Zaboravih da kazem da je u voznji sasvim okej,startan,jak,ali u leru je problem.
Pozz i dobrodosao :!: :wave:

VladimirGDI
Početnik
Početnik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned Nov 07, 2021 10:43 pm

Re: Carisma GDI

od VladimirGDI » Ned Nov 07, 2021 11:08 pm

Pozdrav, ja sam mladi vlasnik Mitshubisi Carizma 1.8 GDI 16V
Za sada sam jako zadovoljan i ponsan na svoj automobil

pozz

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gosta

Danas je Čet Mar 28, 2024 11:33 am