... ми скромнији ...
Predstavite vaš Mitsubishi i modifikacije koje ste radili na njemu...

Korisnikov avatar
jolly
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 7:58 pm
Lokacija: Sabac

... ми скромнији ...

od jolly » Sre Okt 20, 2010 8:31 pm

Давне 1987. године беше произведена једна Мица... шта рећи... тјунинг? Никад чула ни видела, таман посла, наговарали су је многи, али није хтела.... није смела... Можда због оне приче "Возила је учитељица или баба...". Да, једва су учитељицу стигли пресретачи на аутобану у Немачкој... а да, нисам рекао да је учитељица предавала Брзу вожњу са практичном наставом на локалној полицијској академији...
...
Не, стварно, где да се пронађемо ми из наслова теме? Наиме, остаје ми само да моју Мицу чувам као и до сада, да и даље изгледа као да је вози учитељица, да је редовно сервисирам (чини ми се да више није занимљива мајсторима који све више иду за скупљим и незанимљивијим моделима других произвођача...), јер, забога, на Мици нема шта да се манипулише, импровизује и замазује причама око електронике, сензорима, компјутерима, показивачима, давачима... јесам ли нешто изоставио?
...

Korisnikov avatar
Kempi
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 612
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 11:17 pm
Lokacija: Jagodina-300m od DVE zirafe

Re: ... ми скромнији ...

od Kempi » Sre Okt 20, 2010 9:00 pm

Majstori? Kakvi majstori,Mitsubishi NIJE predvidjen da ide kod majstora :mrgreen: Samo ti pazi i mazi tvog Lancera (uciteljica si po profesiji? :D )

A sto se tice nas "skromnih" i to ima svojih prednosti.Ja licno vise volim kad vidim auto star 20 godina u stanju"skoro kao iz fabrike" nego neki star 2-3 godine...
kad porastem biću DJ DEX

Korisnikov avatar
Vlada
El Presidente
El Presidente
Postovi: 1133
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 10:32 am
Lokacija: Beograd

Re: ... ми скромнији ...

od Vlada » Sre Okt 20, 2010 11:51 pm

Auto stvarno izgleda ko nov, još 20 i kusur godina pa u muzej da služi za primer :D . Svaka čast!

Korisnikov avatar
jolly
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 7:58 pm
Lokacija: Sabac

Re: ... ми скромнији ...

od jolly » Čet Okt 21, 2010 6:59 am

...ljudi, hvala na lepim rečima.... to vam kažem za auto... odličan je, malo ga vozim... prirastao za srce.... ma za celo telo, hehe.
Treba tu malo šminke... levi far, motor brizgaljke za pranje farova i tako.... nabaviće se .....

Korisnikov avatar
TheNT
Standardan član
Standardan član
Postovi: 90
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 6:39 pm
Lokacija: Zg

Re: ... ми скромнији ...

od TheNT » Čet Okt 21, 2010 8:30 am

Lep ko slika... ocuvao si ga kao rijetko ko, svaka cast.
Zaboravio si da ne mogu da te za ECU zavaljaju isto :D
ili i to ide pod elektroniku.

Imao je Marijo do prije dvije godine identicnog takvog... jos mu ga je zao.
4GXX inside by MTC Motorsport

Korisnikov avatar
jolly
Početnik
Početnik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 7:58 pm
Lokacija: Sabac

Re: ... ми скромнији ...

od jolly » Čet Okt 21, 2010 8:23 pm

trudim se da ga održavam, vozi ga i moja supruga, pa ne bih želeo da me zove i da se žali da nešto nije u redu...e zato bih ga vozio još koliko god može, dok ga ne zabrane, haha....

Korisnikov avatar
Kempi
Fotograf kluba
Fotograf kluba
Postovi: 612
Pridružio se: Sub Okt 16, 2010 11:17 pm
Lokacija: Jagodina-300m od DVE zirafe

Re: ... ми скромнији ...

od Kempi » Čet Okt 21, 2010 9:07 pm

Kako su poceli da zabranjuju sve i svasta ni to nije nemoguce.Uskoro nece moci da se prodaju polovni delovi na autootpadima...

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fo ... pade!.html

Sta tebi sve fali za lancera? Mozda mogu da ti nabavim nesto od toga,drug mi ima mali otpad i servis (uglavnom za starije mitsubishije) cini mi se da ima rasturenog lancera kao tvoj,pa ako ima saljem ti broj na pp pa se dogovarajte
kad porastem biću DJ DEX

Korisnikov avatar
weqa40
Početnik
Početnik
Postovi: 43
Pridružio se: Pon Okt 18, 2010 5:01 pm

Re: ... ми скромнији ...

od weqa40 » Pon Nov 08, 2010 10:26 am

Moj je bio iz 1986 colt sa 5 vrata,mnogo sam ga gotivio,glancao sam ga svaki dan,bio 2 puta kod majstora (veliki servis i kocnice) Dok ga nisam prodao sve je na njemu radilo,nemam garazu i sve vreme je stajao muka napolju! Nikad nije omanuo sa paljenjem,zamzao strcaljke,blokirao retrovizor...
Verujem da ga novi vlasnik takodje pazi (auto koji ima dusu i razlikuje se od novih koji lice jedan na drugi)

Korisnikov avatar
DJ DEX
Majstor za japance
Majstor za japance
Postovi: 2550
Pridružio se: Ned Nov 21, 2010 7:28 pm
Lokacija: BG VINČA

Re: ... ми скромнији ...

od DJ DEX » Pon Nov 22, 2010 11:40 pm

I ja sam emotivno vezan za ovakvu varijantu LANCERA I COLTA moj prvi Micko je bi isti taki samo COLT sa 4 vrata ista boja enterijer...Navozao sam se slatko.Ok varijanta jeftin za odrzavanje i bas pouzdan auto.Samo jedna moja tura je bila skoro 2000km i uzput sam video Audi ovaj onaj itd a mi laganica na plin i samo pici!

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Bing [Bot] i 2 gosta